Szerelésvezető

Feladatok

  • magyarországi és külföldi projektek helyszíni irányítása,
  • megbeszéléseken, egyeztetéseken való cégképviselés,
  • anyagigénylés és szállítás szervezése,
  • napi kapcsolattartás az adott projektek alvállalkozóival,
  • együttműködés a projekt menedzsmenttel,
  • megvalósulási dokumentációk összeállítása,
  • teljesítési igazolások, ÉV mérések szervezése,
  • számlázások előkészítése

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség 5 év gyakorlattal, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • hasonló munkakörben, nagy projektek épületvillamossági kivitelezése során szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Autocad)
  • dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő személyiség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • kiemelkedően jó munkakörülmények,
  • biztos egzisztencia, háttér,
  • változatos és sokrétű feladat,
  • fejlődési lehetőség.

Szerződés: Határozatlan idejű

Próbaidő:   Három hónap

Munkaidő: Teljes munkaidő

Kapcsolattartó:

Orosz László

orosz.laszlo@elektroprofi.hu

ELEKTRO PROFI VÁLLALKOZÁSI Kft.

H-1148 Budapest, Fogarasi út 2-6.

(+36)1 950 4450

vallalkozas@elektroprofi.hu